Jak do nas trafić?

Baza położona jest na halach podszczytowych Gorca
(dokładnie na hali Gorc Gorcowski),
nieco na południe od głównego grzbietu,
na wysokości 1150 m n.p.m.

Dotrzeć możesz do Nas idąc:

Zielonym szlakiem z Turbacza (3 godziny):
Bogaty w widoki wierzchołkowy szlak, biegnący przez serce Gorców. Z szeregu polan otwierają się widoki na Gorce i Beskid Wyspowy. Przy szlaku napotkacie owianą legendami Bulandową Kapliczkę i naznaczone krzyżami pola bitew partyzantów. Uwaga! Prosimy nie dokarmiać niedźwiedzi!

Niebieskim szlakiem z Lubomierza - Rzek (2 godziny):
Jeden z ciekawszych widokowo szlaków w Gorcach. Wiedzie co prawda przez większą część lasem (i stromo pod górę), lecz pod koniec wyprowadza na halę Gorc Kamienicki, uważaną za jeden z najlepszych punktów widokowych w Beskidach. Opodal hali bije tajemnicze źródło Do Smoka, dające możliwość zaspokojenia pragnienia smaczną, krystalicznie czystą wodą.
 
Ze Szczawy czarnym szlakiema później szlakiem niebieskim (3 godziny):
Trasa jeszcze ciekawsza od poprzedniej. Oprócz uroków hali Gorc Kamienicki oferuje wędrówkę wśród odsłonięć skalnych oraz lecznicze „kwaśne wody” okolic Szczawy, o orzeźwiającym, lekko szczypiącym smaku.
Zielonym Szlakiem z Ochotnicy Dolnej (2 godziny):
Bogate w panoramy podejście na bazę od strony południowej. Oprócz atrakcji samej Ochotnicy oferuje widoki na Lubań, Tatry i Beskid Sądecki oraz dreszczyk emocji podczas mijania szczytu Piorunowca (znanego z częstych i nieraz śmiertelnych wyładowań atmosferycznych).

Wyświetl większą mapę